לאתר היער השחור יש משימה עיקרית

black-forest

והיא לעזור לך ולמשפחתך להגיע בקלות ובזול לטיול מהנה ביער השחור!
(נשמע פשוט הא? :-))

 

איך?

תוכלו למצוא כאן את המידע המקיף ביותר שיש היום בעברית לגבי תכנון טיול ליער השחור. לאורך השנים אספנו מידע רב ומדויק, בעל ערך אמיתי ולא רק בליל של מילים יפות, מגוון וכתוב בשפה פשוטה.

ביקרנו ביער השחור פעמים רבות, בהתחלה כתיירים ואח"כ כדי למצוא פתרונות, להשיג עוד מידע ולקדם שירותים שונים עבור גולשי האתר, וכיום יש באתר הררי מידע בחינם ופתוח לשימוש לכולם.

עם הזמן, בנוסף למידע ולאור בקשות שקיבלנו מהגולשים – התחלנו להטמיע באתר פתרונות לביצוע והזמנת הטיול, כמו הזמנת לינה, טיסות, רכב שכור, תכנון מסלול מקצועי, רכישת כרטיסי הטבות, ועוד היד נטויה.
במקביל, עם הזמן, צמחו להם עוד אתרים דומים (לא בהיקף של אתר היער השחור) על חבלי ארץ שאנחנו אוהבים, ונוצרה לה קבוצת אתרי קליקו. כולל שירות ההתראות למטיילים שעון החו"ל. ומועדון ההטבות וההנחות לטסים לחו"ל 'קליקו Pro'

האם אנחנו מרוויחים משהו מזה?

מרוב מה שיש כאן – גורנישט (למעט הנאה)
אבל, ישנן עלויות של פיתוח האתר, אכסון, תוכניתן, גרפיקה, תוכנות ועוד. וזה הפך להיות עיסוק שצורך חלק גדול מהזמן. לכן חלק מהפתרונות / הספקים המקושרים מהאתר או מופיעים בו, נותנים לנו במקרים מסויימים כסף עבור פרסום או הזמנות.
כאשר על 3 תנאים אנחנו מקפידים בכל המקרים:
1. ההמלצות מבוססות תמיד על מה שאנחנו חושבים שמתאים לגולשים, ולא לפי מה מציע אתר זה או אחר.
2. נעשה מאמץ תמידי שהמחיר שיוצע לגולשים יהיה תמיד הכי טוב שנצליח להשיג.
3. כל הפתרונות שאנחנו מציגים הם כאלו שבחנו בעצמנו או שאנחנו מכירים ומאמינים בהם או שקיבלנו עליהם ביקורות מעולות וחוות דעת מאנשים שאנחנו סומכים עליהם. ויש כל מיני שרצו להופיע כאן והם לא נמצאים בגלל סעיף זה בלבד…

 

שאלה? צרו איתי קשר

עזרנו לכם במשהו?
הכנסו לפייסבוק שלנו ותנו לנו Like / Share!
– או רכשו את חוברת היער השחור
 ועזרו בכך לפיתוח האתר.

 

Have Fun!
טל וצוות האתר

Talco_160_120

 

 

 

נ.ב. תודה לשי שפירא שהסרטונים שצילם מופיעים בעמוד הבית!

  Subscribe  
Notify of