לאתר היער השחור יש משימה עיקרית

black-forest

והיא לעזור לך ולמשפחתך להגיע בקלות ובזול לטיול מהנה ביער השחור! (פשוט לא?)

 

למה?

כי אנחנו אוהבים לטייל, כי אנחנו אוהבים טכנולוגיה ואינטרנט.

 

איך?

תוכלו למצוא כאן את המידע המקיף ביותר שיש היום בעברית לגבי תכנון טיול ליער השחור. לאורך השנים אספנו מידע רב ומדויק, בעל ערך אמיתי ולא רק בליל של מילים יפות, מגוון וכתוב בשפה פשוטה.
ביקרנו ביער לא פעם אחת, בהתחלה כתיירים ואח"כ כדי למצוא פתרונות, להשיג עוד מידע ולקדם שירותים שונים עבור גולשי האתר. כל המידע ניתן היום בחינם ופתוח לשימוש לכולם.
עם הזמן, בנוסף למידע ולאור בקשות שקיבלנו מהגולשים – התחלנו להטמיע באתר פתרונות לביצוע והזמנת הטיול, כמו הזמנת לינה, טיסות, רכב שכור, תכנון מסלול מקצועי, רכישת כרטיסי הטבות, ועוד היד נטויה.
במקביל, עם הזמן, צמחו להם עוד אתרים דומים (לא בהיקף של אתר היער השחור) על חבלי ארץ שאנחנו אוהבים, ונוצרה לה קבוצת אתרי קליקו.

האם אנחנו מרוויחים משהו מזה?

מרוב מה שיש כאן – גורנישט (למעט הנאה).
אבל, ישנן עלויות של פיתוח האתר, אכסון, תוכניתן, גרפיקה, גיבוי, תוכנות ועוד. וזה הפך להיות עיסוק שצורך חלק גדול מהזמן. לכן חלק מהפתרונות / הספקים המקושרים מהאתר או מופיעים בו, נותנים לנו, במקרים מסויימים, אחוז כלשהו מההזמנה, אם ישנה כזו בכלל.
על שני תנאים אנחנו מקפידים בכל המקרים:
1. נדאג שהמחיר שיוצע לגולשים יהיה תמיד הכי טוב שנצליח להשיג.
2. אלו יהיו פתרונות שבחנו בעצמו ו/או שאנחנו מכירים ומאמינים בהם או שקיבלנו עליהם ביקורות מעולות מאנשים מוסמכים. ויש כל מיני שרצו להופיע כאן והם לא נמצאים בגלל סעיף זה בלבד.

 

שאלה? צרו איתי קשר

עזרנו לכם במשהו? הכנסו לפייסבוק שלנו ותנו לנו Like / Share!

 

Have Fun!
טל וצוות האתר

Talco_160_120

 

 

 

נ.ב. תודה לשי שפירא שהסרטונים שצילם מופיעים בעמוד הבית!

שתפו אותי!
  Subscribe  
Notify of