הסים של 019 לגלישת אינטרנט, שיחות טלפון וניווט ביער השחור

019 גלישה וטלפון בחו019 Mobile היא חברת סלולר ישראלית שהייתה פחות מוכרת אבל זה השתנה בשנים האחרונות כאשר הם פרצו עם חבילות זולות גם בארץ, ועם שירות טוב לטסים לחו"ל (וזו הסביה שבגללה אני מספר לכם עליהם עכשיו…)

למה זה פתרון רלוונטי לטסים ליער השחור? כי אפשר לקבל מהם חבילת תקשורת בלי צורך לעשות מנוי, מקבלים SIM בחינם (מתקינים לכם אותו בנתב"ג – יש להם שם 2 תחנות שירות), הם מאפשרים שיחות נכנסות חינם ואז אתם עושים 'עקוב אחרי' מהמספר הרגיל שלכם מספר הזמני שתקבלו מהם ונשארים זמינים ללא עלות.
בנוסף המחירים שלהם מאוד תחרותיים, יש שירות טוב 24/7, אפשר לשתף איתו אינטרנט – כלומר תוכלו להפוך את הטלפון שלכם לראוטר נייד (Hotspot) כדי ששאר בני המשפחה יוכלו גם לגלוש דרכו בקלות, וגם אפשר לנצל את השיחות שבחבילה לביצוע שיחות מקומיות.איך המחירים?

ביקשנו יפה וקיבלנו 10% הנחה לגולשים על כל החבילות שלהם, גם אינטרנט וגם שיחות,
>> המחירים בהנחה זמינים דרך הקישור הזה בלבד…מאפיין נוסף – החבילה שלהם (נכון לעכשיו לפחות) כוללת גם את המדינות השכנות שוויץ, צרפת ואוסטריה
, מה שמקל על הנוסעים ליער השחור – במעבר גבול בד"כ תקבלו SMS עם הנחיה לאיזו רשת יש להתחבר, במידה וזה נדרש.

כדאי לדעת על SIM 019 ליער השחור:

 • ניתן להזמין את החבילות זמן רב מראש – לאחר מילוי אמצעי התשלום המערכת תשאל אתכם מה תאריך היציאה מהארץ.
 • האם זה יקלוט ויעבוד בכל מקום? לא! אף חברה לא מספקת קליטה מלאה (כולל לא SIM מקומי), היער השחור הוא ברובו איזור כפרי ויש מקומות ללא קליטה סלולרית. הכינו לכם פתרון ניווט שלא דורש חיבור אינטרנט…
 • כרטיס ה-SIM ניתן בחינם ויוגדר במכשיר הטלפון שלכם על-ידי נציגי 019 בנתב"ג – יש תחנות בטרמינל 3 וגם ב-1, פנו לכם כמה דקות נוספות לנושא.
  שימו לב: הסניפים בנתב"ג לא מאויישים בשבת ובחג, אבל זו לא בעיה:
  1. במועד ההזמנה באתר הזינו יום לפני הטיסה כדי להשלימה.
  2. בפועל כשתגיעו לדלפק החברה אז תהיה שם מכונה אוטומטית או דלפק איסוף עצמי שפתוחים תמיד.
 • במידה והחבילה מסתיימת בזמן השהות בחו"ל – הגלישה נעצרת, וכך לא חורגים, אך ניתן להגדילה גם מחו"ל אם רוצים.
 • שירות לקוחות וטכני בשיחת חינם לארץ, גם ב-Whatsapp – במספר 055-9999999 בוואטאספ, או 1800-019019 בטלפון, שמרו אותו בזיכרון טלפון כבר עכשיו.
 • ניתן לחצות בין מדינות ללא צורך בהגדרות נוספות (גם בגלישה וגם בשיחות) – כדאי לברר מראש מה המדינות שבחבילה לפני הרכישה, ולאילו רשתות תקשורת מקומיות כדאי להתחבר בכל מדינה.
 • אם תרצו אפשר לבטל ולקבל החזר מלא – בכפוף לתקנון 019.
 • ניתן לעשות הפניית שיחות מהמספר שלכם למספר ה-SIM כדי להישאר זמינים במספר שלכם בחינם (למעט מגולן טלקום שחוסמים כרגע הפנייה לניידים…).
 • חשוב לקרוא את תנאי ההזמנה / השאלות ותשובות באתר 019 לפני ביצועה – כדי לוודא שהכל ברור.
דלפק 019 בטרמינל 1 נתב"ג
דלפק 019 מובייל בטרמינל 1 בנתב"ג
דלפק 019 מובייל בטרמינל 3 בנתב"ג