איזורי טיול ביער

צפון היער מאופיין יותר בטבע מגוון, דרכים יפות, עיירות עתיקות, ופחות באטרקציות לילדים.
בעמוד זה תמצאו סקירה קצרה של המקומות המרכזיים בצפון היער השחור.

טריברג, ספא סולמאר, גוטאך, וולפך ואיזורים נוספים בהם תמצאו את האטרקציות המובילות ביותר של היער השחור

האזור הדרומי של היער השחור הוא האזור המתוייר ביותר ביער, ואהוב במיוחד על-ידי תיירים מישראל.
הסיבה העיקרית, מעבר ליופיו ונוחות הטיול שבו – היא המיקום הנוח לטיולי כוכב, וריבוי אטרקציות לילדים (ולא רק).

החלק המערבי מהווה נקודת יציאה טובה למגוון אפשרויות תיור שונות – היער עצמו, ערים כמו פרייבורג ושטרסבורג, פארק אירופה, מתחמי קניות, אטרקציות שונות לילדים ועוד.

למרות שמדובר בחבל ארץ קטן יחסית (שטחו מגיע לכ – 8,280 קמ”ר), חבל אלזס נחשב לאחד האזורים המתויירים ביותר בצרפת.

אגם קונסטנץ, מפלי הריין, באזל ועוד..

חשוב להכיר

פרייבורג היא העיר הגדולה (או אף היחידה) באזור, בת כ-230,000 תושבים, ולמעשה שוכנת בדרום מערב היער – בשוליים שלו – ולא ממש בתוכו. בעמוד זה תמצאו מספר הצעות לאטרקציות בעיר.

ברחבי אירופה ישנם לא מעט פארקי שעשועים עצומי מימדים ועמוסים בכל טוב אפשרי עבור הילדים. רבים מהאירופאים, עם זאת, יאמרו כי הטוב שבהם (כן, כן, אפילו טוב יותר מדיסנילנד פריז) הוא פארק אירופה | Europe Park שליד Rustt.

מפת היער השחור המיוחדת שהכנו עבורכם מכילה שתי שכבות מידע: מידע על ערים / כפרים שלדעתינו מהוות חלק מהטיול ליער למי שיש זמן ורצון לראות דברים קצת אחרים, ומידע על אטרקציות – מיפוי רוב האטרקציות המעניינות ילדים קטנים, גדולים ומבוגרים כמו: פארקים, מוזיאונים, מגלשות, אגמים, אתרי טבע, אתרי עניין שונים וכד’

היער השחור נפלא לטיול של כמה ימים רצופים, לפחות 5 מלאים, ואפשר לבלות בו גם שבועיים יחד עם האזורים שמסביב לו ללא בעיה. האווירה הכפרית הפסטורלית, נופי ההרים, הגבעות הירוקות ומסלולי המים הזורמים בשפע – הם כולם חוויה שממלאת זמן רב.

אגם קונסטנץ / בודן / בודנס (Bodensee – תלוי באיזו שפה מנסים לבטא את זה…), הוא האגם הגדול בגרמניה ואחד היפים באירופה. מעבר להיצע מרשים של אטרקציות, סביב האגם תמצאו עיירות וכפרים קטנטנים וציוריים, שיזכירו לכם כמה שלווה אירופה יכולה להיות באזורים הפחות מתוירים שלה.